+38 044 227-98-56
+38 097 356-24-80
Зворотній дзвінок

Проектування берегоукріплення або проектування укріплення берегу як і будь-яке інше проектування потребує значного досвіду проектувальника та відповідної фахової освіти. Проектні роботи з укріплення берегу виконуються задля вибору найоптимальнішого типу берегоукріплення згідно із наданими вихідними даними та побажаннями Замовника (технічного завдання). Досить часто доводиться виконувати техніко-економічне порівняння різних типів кріплення. Основне завдання, яке стоїть перед проектувальником - це вибір найбільш доцільного типу кріплення, яке буде виконувати свої функції тривалий час.

 

Проектування берегоукріплення з-поміж інших видів проектування потребує наявності додаткових вихідних даних, так як на гідротехнічну споруду будуть діяти інші додаткові не характерні для цивільних та промислових споруд навантаження, а саме:
- гідростатичний тиск води;

- гідродинамічне навантаження;

- виштовхувальна сила (Архімедова сила);

- льодове навантаження;

- хвилеве навантаження.

 

До проектування берегоукріплення потрібно підходити доволі ретельно, так як тип кріплення та його конструктив може значно різнитися на різних ділянках однієї і тієї ж річки, так як в різних місцях річки різняться гідродинамічні характеристики потоку. Також при виконанні проекту потрібно врахувати можливі зміни потоку в майбутньому.

 

Існують певні незмінні правила проектування гідротехнічних споруд берегозахисного типу:
- перевага повинна надаватися використанню екологічно-чистих будівельних матеріалів (габіони, кам'яний накид, декоративний дерев'яний шпунт та ін.);
- зворотні фільтри (геотекстиль) повинні бути влаштовані у всіх місцях, де можливе виникнення механічної суфозії;
- кріплення повинно забезпечувати безперебійну роботу протягом всього терміну експлуатації.

 

Проектна документація виконана нашими спеціалістами в залежності від стадії проектування містить всі необхідні розрахунки стійкості та міцності, попередній розрахунок вартості будівельних робіт (кошторис) та 3Д-візуалізацію, яка дає чітке зображення майбутнього берегоукріплення.
проектування берегоукріпленняпроект берегоукріплення

 

Спеціалісти нашої компанії готові надати вичерпні консультації із застосування того чи іншого типу берегоукріплення, чітко описавши недоліки та переваги кожного типу. При виконанні проектної документації сертифікат інженера проектувальника в обов'язковому порядку додається в пояснювальну запису, по номеру якого можливо перевірити його актуальність в будь який момент. При виконанні проектних робіт наші  спеціалісти в повній мірі дотримуються сучасної нормативної документації та світових тенденцій.

Наверх