+38 044 227-98-56
+38 097 356-24-80
Зворотній дзвінок

Палевий фундамент повинен проектуватися за результатами інженерно-геологічних вишукувань, відомостей про сейсмічність місця будівництва, даних, які характеризують призначення, конструктивні і технологічні особливості споруди та умов її експлуатації, діючих на фундамент навантажень, умов існуючої забудови і впливу на неї нового будівництва, екологічних вимог і т.п.

 

Палі - це стержні, які заглиблюються в грунт для виконання найрізноманітніших функцій, а саме для збільшення міцності та несучої здатності фундаменту споруд, підсилення існуючого фундаменту, запобігання сповзання грунтового масиву тощо.

 

За способом занурення паль в грунт вони бувають наступних видів:
- забивні - заглиблюються в грунт без його виїмки за допомогою різноманітних забивних та вдавлюючих пристроїв;
- палі-оболонки - заглиблюються в грунт за допомогою віброзанурення з подальшою виїмкою грунту і заповнення бетоном;
- набивні - влаштовуються в грунт шляхом заповнення бетоном раніше створених свердловин в результаті витіснення грунту;
- бурові - влаштовуються в грунт шляхом заповнення бетоном раніше пробурених свердловин;
- гвинтові - влаштовуються в грунт шляхом загвинчування металевих паль з різьбою на певній ділянці палі з подальшим заповненням бетоном (при необхідності).

 

За умовами взаємодії з грунтом палі поділяються на:
- палі-стояки - опираються на скельні та малостисливі грунти;
- висячі - опираються на стисливі грунти.
Палевий фундамент

 

Палевий фундамент широко застосовуються в цивільному та промисловому будівництві, берегоукріпленні, укріпленні схилів (як основа підпірних стін із габіонів), влаштуванні огородження тощо.

 

Для вірного улаштування паль необхідно виконати всі інженерні вишукування та провести відповідні розрахунки їх несучої здатності. Вірно підібраний тип палі та спосіб виконання робіт по улаштуванню паль забезпечить нормативний термін служби споруди.
Палевий фундамент 

Наше підприємство виконає фундамент на палях, фундамент на гвинтових палях, фундамент на схилі, фундамент під будинок та фундамент для лізні різноманітної складності. Для отримання більш детальної інформації Ви завжди можете звернутися до нас.

Наверх