+38 044 227-98-56
+38 097 356-24-80
Зворотній дзвінок

Благоустрій території - завершальний етап виконання берегоукріплення, який придає йому естетичний вигляд та дозволяє використовувати укріплений берег як причал, терасу, сліп, садову доріжку або пляж.

 

Об’єкти гідросфери часто використовують для транспортних потреб. А саме для переміщення по них на самих різноманітних плаваючих засобах. Для забезпечення необхідної глибини води для підходу плавзасобів та зручності посадки/висадки пасажирів потрібно влаштовувати причали.
улаштування причалу
 

Причали влаштовують не тільки для обслуговування плавзасобів, а і для організації відпочинку людей, влаштування різноманітних малих архітерктурних форм і т.д. Причали звичайно опираються на гвинтові палі або габіони.
причал

 

Облаштування тераси створює прекрасне місце для відпочинку людини і дозволяє насолоджуватися як прекрасним виглядом на водойму, так і відчувати свіжість водойми в жаркі літні дні. На терасі можливо розмістити найрізноманітніші елементи інтер’єру та декору, що надасть їй естетичності та елегантності. Тераса може бути влаштована як сама по собі так і частиною якої небуть прибережної споруди (підпірна стінка з габіонів).
тераса

 

На ненавігаційний період, а також при довготривалому невикористанні плавзасобів, їх рекомендують зберігати в спеціальних гаражах, котрі зазвичай розміщуються на березі вище максимального рівня підйому води. Під’їзд плавзасобів до цих гаражів звичайно виконується по пологій твердій поверхні – сліпі. Сліп являється частиною берегоукріплення наприклад із габіонів і повинен мати практичну і водночас надійну конструкцію, щоби забезпечити свою роботу в будь-який час його експлуатації.

 

Якщо берегоукріплення або звичайну підпірну стінку виконано габіонами задля зручності подальшої експлуатації доцільно влаштувати садову доріжку із перильним огородженням або без нього (при незначній висоті). Садові доріжки (тротуарні доріжки, доріжки в саду, доріжки на дачі) дозволяють не тільки переміщатися по ній людині, а й додає зовнішньої привабливості всій споруді.
пішохідна доріжка

 

Мощення доріжок дозволяє користуватися ними практично в будь яку пору року і не залежати від погодних умов. Зараз важко уявити благоустрій без фігурних елементів мощення. До ФЕМу відноситься бруківка, бордюри, відливи та ін. Тротуарна плитка характеризується довговічністю експлуатації, високою стійкістю до механічних, фізичних та хімічних дій. При вірному вкладанні ФЕМ можна експлуатувати до 20-ти років.

 

Кожна водойма повинна мати свій пляж. На перший погляд улаштування пляжу не являється складним завданням, але це тільки на перший погляд. Пляжний укіс необхідно влаштовувати під таким похилом, щоб течія річки та навантажіння від дії хвиль мали на нього мінімальний вплив, для цього до виконання робіт потрібно провести гідрологічні вишукування водойми. Також крутизна похилу пляжу залежить від гранулометричного складу піску та кількості включень інших грунтів в нього. При влаштуванні пляжів в залежності від умов необхідно застосовувати геотекстиль, пляжну решітку, георешітку, габіони. Вірне улаштування пляжу забезпечить Вам довгі роки його відмінної роботи.
пляж

 

Ми виконуємо благоустрій території, садові доріжки, облаштування тераси, причали, пляжи та сліпи найрізноманітної конфігурації. Ви завжди можете звернутися до нас для отримання більш детальної інформації.

Наверх