+38 044 227-98-56
+38 097 356-24-80
Зворотній дзвінок

Інженерні вишукування - це перше, що повинно бути виконане після того, як людина захотіла будь що побудувати на окремій території. Інженерні вишукування - це один із основних видів будівельної діяльності. Вони виконуються для детального вивчення природних та техногенних умов майданчику потенційного будівництва та бувають наступних видів: інженерно-геодезичні вишукування, інженерно-геологічні вишукування, інженерно-екологічні вишукування, геотехнічні вишукування, інженерно-гідрометеорологічні вишукування та інші.

 

Інженерно-геодезичні вишукування забезпечують надання інформації для комплексного оцінювання території потенційного будівництва, проектування, безпечної експлуатації об'єктів будівництва, інженерного захисту території, геодезичного забезпечення будівництва та поділяються на:
- інженерно-топографічний план;
- трасування лінійних споруд;
- інженерно-гідрографічні роботи.

 

Інженерно-геологічні вишукування виконуються з метою оцінки інженерно-геологічних умов території та отримання вихідних даних для проектування будівництва, прогнозування змін інженерно-геологічних умов під дією природних і техногенних факторів, оцінки ризику для життєдіяльності людини, розроблення проектів захисту територій від несприятливих процесів.

 

Геотехнічні вишукування - виконуються для вивчення складу, стану та властивостей грунтів як основ середовища для влаштування підземних споруд, а також для оцінки стійкості формованих природних та штучних масивів, схилів і укосів.

 

Гідрометеорологічні вишукування - виконуються для комплексного вивчення та визначення розрахункових характеристик рівневого, вітрового та хвилеенергетичного режимів, течій та руху наносів. При визначенні складу цих видів вишукувань необхідно враховувати регіональний характер поширення небезпечних явищ і процесів.

 

Інженерні вишукування при берегоукріпленні, укріпленні схилів та укосів, палевому фундаменті, бетонних роботах, огородженні, земляних роботах, дренажі дозволяють визначити несучу здатність грунтів основи та при проектуванні підібрати раціональну споруду для вирішення поставлених завдань. Завдяки інженерним вишукуванням обгрунтовується застосування будівельних матеріалів, у тому числі габіонів, георешітки, геотекстиля чи гвинтових паль.

 

Наше підприємство виконує роботи із виконання інженерних вишукувань, для отримання детальнішої інформації ви завжди можете звернутися до нас.

Наверх