+38 044 227-98-56
+38 097 356-24-80
Зворотній дзвінок

Берегоукріплення

Берегоукріплення - один із видів гідротехнічних робіт, завдяки яким прибережна Детальніше

Укріплення схилів

Укріплення схилів - це важливе та дуже складне захисне рішення. Умовно укріплення Детальніше

Палевий фундамент

Палевий фундамент повинен проектуватися за результатами інженерно-геологічних вишукувань, відомостей про сейсмічність місця будівництва, даних, які характеризують призначення, Детальніше

Благоустрій території

Благоустрій території - завершальний етап виконання берегоукріплення, який придає йому естетичний Детальніше

Паркан

Для огородження своєї присадибної ділянки чи будь-якої іншої території раціональним Детальніше

Бетонні роботи

Бетонні роботи – ще один вид будівельної діяльності нашого підприємства.   Звичайно Детальніше

Земляні роботи

Земляні роботи являються надважливими заходами при будь-якому будівництві. Саме з Детальніше

Дренаж

Дренаж являється надзвичайно необхідним заходом практично при любому будівництві. Дренажна система Детальніше

Інженерні вишукування

Інженерні вишукування - це перше, що повинно бути виконане після того, Детальніше

Проектування

Проектування - це робіти зі створення праобразу майбутнього об'єкту будівництва, його Детальніше

Проектування берегоукрiплення

Проектування берегоукріплення або проектування укріплення берегу як і будь-яке інше Детальніше

Проектування палевих фундаментiв

Детальніше

Проектування дренажу

В Україні значна частина територій в тій чи іншій мірі Детальніше

Гідроізоляція водойм

Доволі часто перед нами ставиться завдання улаштувати водойму заданих характеристик Детальніше

Бажаєте побудувати будинок, кафе, ресторан або будь-який інший об'єкт? Правильне рішення! Адже так ви зможете втілити всі свої індивідуальні або комерційні ідеї. Такий варіант дасть вам можливість створити всі згідно задуманого проекту. Ви не будете задовольнятися вже побудованим об'єктом, який може навіть не підходити вам.
Після рішення про будівництво слід один з найважливіших етапів - підбір будівельної організації. Від цього етапу залежить загальний успіх проекту і якість / довговічність самого об'єкта.
Компанія »« GeoBudService »пропонує вам свої професійні послуги. Для вас ми готові виконати будівництво майже будь-якого об'єкта «під ключ». У нашу компетенцію входять послуги з будівництва житлових, промислових і комерційних об'єктів. Перевага нашої компанії полягає в тому, що ми не пропонуємо тільки вузьку будівельну спеціалізацію. Для вас ми готові виконати будівництво від етапу проектування до фінального облагородження території. Таким чином, ви отримуєте послуги в будівництві будь-якого об'єкта «під ключ».
Проектування і інженерні вишукування дадуть можливість адаптувати специфіку об'єкта під особливості території і втілити всі інженерні задуми. Крім цих спеціалізованих робіт наші співробітники готові спроектувати і прокласти всі комунікації, дренажні системи. Ефективний і правильно спроектованих водовідведення збереже будівлю від швидкого руйнування.
Для вас ми готові запропонувати земляні роботи із залученням необхідної кількості робочої сили і техніки відповідного формату. Замовити послуги будівництва «під ключ» у компанії «GeoBudService» - це можливість заощадити власний час і гроші.
Бетонні роботи і облаштування пальового фундаменту будуть виконуватися в точній відповідності з технічним регламентом. При цьому буде враховуватися тип ґрунту і ряд зовнішніх факторів. Все для того, щоб будова була міцною і прослужило довго.
Якщо ви плануєте скористатися послугами будівельної компанії для будівництва нового об'єкта біля природного або штучного водоймища, компанія «GeoBudService» має для цього готове інженерне рішення. Ми виконаємо зміцнення схилів і берега. Це допоможе убезпечити будівельний об'єкт від руйнування і пошкоджень.
Якщо вам потрібні послуги будівельної компанії, рекомендуємо звертатися в «GeoBudService». Тут ви отримаєте не тільки професійний підхід до кожного етапу, але ще і консультації фахівців від початку будівництва до моменту здачі об'єкта в експлуатацію.
Вибирайте якість. Вибирайте «GeoBudService»!

Наверх