+38 044 227-98-56
+38 097 356-24-80
Зворотній дзвінок

Бетонні роботи – ще один вид будівельної діяльності нашого підприємства.

 

Звичайно монтаж фундаменту слід розпочинати із земляних робіт, а саме з виїмки грунту та улаштування котловану. Далі, при необхідності, виконується відкачуваня води з котловану. На дно котловану вкладається геотекстиль, піщана підготовка та щебенева підготовка. Щільність геотекстилю та товщина кожного шару залежить від несучої здатності грунту основи і розрахункового навантаження діючого на фундамент, його тип (стрічковий фундамент або стовпчастий фундамент) визначається проектною документацією.

 

Після виконання підготовки основи відбувається монтаж арматурних каркасів та опалубки. Арматура сприймає на себе розтягуючі зусилля, так як бетон на розтяг працює значно гірше ніж на стиск. Арматура поділяється на робочу, розподільчу та монтажну. Завдяки опалубці забезпечуються потрібні геометричні розміри залізобетонної конструкції. Опалубка поділяється на дерев'яну, металічну і комбіновану.
Бетонні роботи

 

Далі виконуються самі бетонні роботи, а саме заливка раніше підготовленої суміші в необхідні місця. До складу суміші входять в'яжуче (цемент), заповнювач (пісок, щебінь, гравій) та вода. До місця вкладання бетон транспортується автобетоновозами або виконуэться його виготовляється на місці. Заливка бетону виконується бетононасосами, за допомогою бадьї або напряму з автобетоновозу.

 

Після зняття опалубки (не раніше чим через 7 днів після заливки суміші) виконується гідроізоляція бетону та зворотня засипка грунтом на рівень проектної відмітки. Бетонні роботи вимагають вірного виконання всіх технологічних операцій, дотримання яких забезпечить Вам довгу службу побудованих споруд.
Бетонні роботи

 

Ми виконуємо разноманітні бетонні роботи: починаючи з фунтадемнту будівель та огородження, закінчуючи облицюванням підпірних стін. При виконанні робіт наше підприємство дотримується всіх технічних вимог виконання подібних робіт: встановлення арматурних каркасів, улаштування опалубки та ін. Ви завжди можете звернутися до нас для отримання більш детальної інформації.

Наверх