+38 044 227-98-56
+38 097 356-24-80
Зворотній дзвінок

Укріплення схилів - це важливе та дуже складне захисне рішення. Умовно укріплення схилу можливо розділити на два типи: захист схилу від ерозії поверхневої та захист схилу від сповзання всього його масиву. Для укріплення схилів завжди потрібно проводити комплекс заходів, який дозволить безпечно експлуатувати його в майбутньому, до основних таких заходів відноситься поверхневий водовідвід, дренажні заходи, захист поверхні схилу (георешіткою або габіонами), влаштування підпірних стін (з коробчатих габіонів, армогрунтових габіонів, паль, георешітки).
Укріплення схилів

 

Також для поверхневої міцності та естетичного вигляду схилу доцільно виконувати пришвидшене озеленення схилів трав’яним покривом із насіння спеціальних укісних багаторічних трав, які досить швидко створюють міцну кореневу систему.
Укріплення схилів

 

Для підбору раціонального типу кріплення потрібно виконати всі необхідні вишукування (геологічні, гідрогеологічні, геодезичні) та провести відповідні розрахунки стійкості кріплення. Вірно підібраний конструктив забезпечить безперебійну роботу споруди і дозволить раціонально використати надані для цих робіт засоби.
Укріплення схилів

 

Наше підприємство може виконати всі необхідні заходи для укріплення схилів: захист схилу від ерозії, захист схилу від сповзання, озеленення схилів. Ви завжди можете звернутися до нас для отримання більш детальної консультації.

Наверх