+38 044 227-98-56
+38 097 356-24-80
Зворотній дзвінок

Укріплення берега - технічно дуже складний захід, тому вимагає серйозного підходу до вирішення поставленого завдання. Технічно не підготовлена людина при бажанні укріпити берег може допустити багато помилок при виборі компанії-підрядника, що призведе до збільшення термінів будівництва і до додатковимх непередбачуваних матеріальних витрат.

 

Послідовність заходів для успішного виконання берегоукріплювальних заходів, а також гарантованої бездоганної роботи споруд протягом гарантійного терміну експлуатації:
1. Інженерні вишукування - інженерна геологія, інженерна геодезія, гідрологічні вишукування.
2. Технічне рішення по укріпленню берега (проектна документація).
3. Узгодження технічного рішення і кошторисів на виконання робіт.
4. Підписання договору і оплата авансового платежу.
5. Безпосередні будівельні роботи по влаштуванню берегоукріплювальних споруд.
6. Технічний нагляд представника від проектної організації і від Замовника будівництва за процесом виконання робіт.
7. Підписання акту прийому-передачі виконаних робіт і остаточний розрахунок з підрядником.
8. Надання гарантійного листа компанією-підрядником.
укріплення берега

 

З огляду на наш значний досвід проведення таких робіт, ми вважаємо даний порядок здійснення заходів єдино вірним для успішного виконання завдань даного роду.

 

При виборі підрядної організації Замовник повинен звернути увагу на наступне:
1. Нехтування будь-яким з перерахованих вище пунктів потенційним підрядником свідчить про неможливість підрядника виконати всі необхідні для коректної роботи технологічні процеси.
2. При вартості матеріалів для виконання зміцнення берега значно більшій (в 1,5 рази або більше), ніж вартості робіт і техніки. Це свідчить про бажання підрядника «заробити» на матеріалах, а роботи виконати «малою кров'ю», тобто як-небудь і ким-небудь.
3. При вартості робіт значно меншою в порівнянні зі середньоринковою вартістю виконання аналогічних робіт.
4. Дізнайтеся які роботи ще виконує підрядник: вузькопрофільні фахівці зроблять роботи набагато якісніше і швидше, ніж майстри, які можуть виконувати все.
5. Не пунктуальні підрядники будуть не пунктуальними і при виконанні робіт.
укріплення берегу

 

Укріплення берега є одним із видів гідротехнічних робіт, які не можуть бути дешевими, тому не варто довіряти людям які готові виконати ці роботи дешево! Фахівці нашої компанії завжди проконсультують Вас і підкажуть найбільш раціональне рішення по укріпленню берега.

Наверх