+38 044 227-98-56
+38 097 356-24-80
Зворотній дзвінок

Берегоукріплення - один із видів гідротехнічних робіт. Наше підприємство виконує укріплення берегів водойм екологічно чистими матеріалами - габіонами. Берегоукріплення габіонами може виконуватися у вигляді підпірної стінки або укісного кріплення, а також у вигляді комплексного укріплення з використанням коробчатих габіонів, габіонних матраців, армогрунтових габіонів, георешітки. При влаштуванні габіонів в місцях їх контакту з грунтом (зі сторони зворотньої засипки або основи) необхідно влаштовувати протисуфозійний шар з геотекстилю.
Укріплення берегу

 

Укріплення берегів являється надзвичайно складним рішенням, не тільки тому, що його влаштування через безпосередню близькість води є технологічно складним, а і тому, що воно повинно забезпечувати стійкість і потрібну конфігурацію берегової лінії водойми протягом тривалого періоду. При  проектуванні та монтажі потрібно враховувати дуже багато факторів, основними з яких є гідрологічні, гідротехнічні, гідрогеологічні, антропогенні і т.п.
Берегоукріплення габіонами

Берегоукріплення габіонами при вірному проектуванні, виконанні робіт та експлуатації завдяки процесам кальматації з часом стає частиною природнього рельєфу, що дозволяє їм безперервно виконувати свою функцію.
Берегоукріплення

 

Також важливою перевагою габіонів являється їх гнучкість, яка дуже корисна на водоймах з течією та з можливістю підмиву грунту під кріпленням, завдяки якій габіони займають нове, більш стійке положення і при цьому не відбувається руйнування всього кріплення.

 

Окрім всього вище переліченого укріплення берегів габіонами при правильному вкладанні каменю (використовується в основному ручна кладка) має естетичний вигляд і не потребує додаткових робіт для декорації фасадної сторони. Також будівництво підпірних стін з габіонів не потребує улаштування дренажу, що в значній мірі здешевлює вартість даних робіт. При необхідності на габіони можливо влаштувати доріжку будь якого типу та огородження.

 

Габіонами можливо виконувати укріплення берегу річки, озера або ставка.

 

Наше підприємство виконує берегоукріплення габіонами та весь комплекс робіт пов'язаних з його улаштуванням. Для отримання більш детальної консультації Ви завжди можете звернутися до нас.

Наверх